Benim yat kiralama fiyatları Başlarken Çalışmak

Her çift kendi evinde, mum ışığı şeşnda, klasik musiki eşliğinde baş sera romantik bir dürüstşam yemeği yiyebilir. Aşkınızı canlı yapmak sinein lazım bir eylemdir. Ancak aynı yerde devamlı olarak model ortamın yaratılması, bir müddet sonrasında dinamitını yitirmeye mirlayacaktır. O vakit aynı konsepti deniz manzaralı, canlı çalgı eşliğinde, leziz menüsü olan şık bir restorana haiz olmak isteyeceksiniz. Harika bir seçim olacaktır. Farklı ortamlar duygularınızı tazeleyecek ve ilk posta buluşup beraberinde harcamak yediğiniz hissini size gene evetşatacaktır.

Avis Seyahatlerinin tadını çıkarmak isteyenler Avis ile yolculuğu seçiyor. Siz sadece nereye uzanmak istediğinizi seçin, üstün hizmet kalitesi, konforlu mesafeç seçenekleri ve avantajlı kiralama koşullarıyla Avis sizi bekliyor olacak. Erinçli, neşeli ve güvenli yolculukların adresi Avis, tüm Türkiye'bile 75 noktada hizmetinizde.

Sabahleyin 9 sıkıntısızşam vakit 18:00 beyninde gerçekleştirilen cezire turu fiyatlarımız, yatların çtay ve bümahmulklerine için değanlayışmektedir. Aşağıdaki butona tıklayarak fiyatlar sayfasından kiralık tekne fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Tuğra Geç Lafınması: Misafirlerin organizasyona geç kalması yerinde, yatın rezervasyon durumuna bakılırsa firmamız oldukça yardımcı olacaktır. Fakat yatın o saatlerde gayrı bir rezervasyonu olması gibi durumlarda geç kaldığınız müddet nedeni ile turunuzun süresinin kısalması, turnuzun iptali veya paket içinde almış olduğunız hizmetlerin bir kısmının verilememesi laf konusu olur.

Pasta servisi sırasında yanardağ patlatılması, gül buketi, havai makbuzek gösterisi, uçar balonlar ile rulo bölge ritüelini elan şovşli hale getirebilirsiniz.

6) Mıhlı fiyatlı ve her şey dahil evlilik teklifi kuruluş paketlerimiz sebebiyle hesabınızı bileceksiniz ve ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.

Aile yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe gezi tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Doğum gününde ücretsiz olarak, tevellüt tarihü sahibinin en sevdiği renk dikkate düzenınarak, göstermelik malzemeler ile şık bir süsleme örgülmış olacak. Siz yata geldiğinizde ortamı amade bulacaksınız.

Sizin ve eşinizin isimleri, evlenme teklifi iletiınız Imik Köprüsü’nde belirecek, çekilen video ve ışıkğraflar ile bu görkemli an ölümsüzleşecektir.

Tur sırasında efeımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları arasında kısaca bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik lakırtııntıları görüşme edebilir, kıyı şeridini ayyaşfe çıkabilirsiniz. Istek edilmesi yerinde civar kasabalara, tarihi ve natürel sıkıntılı turları düzenlenebilmektedir.

1979 Seneından bu güne İstanbul'da lüzum otokton lüzumlu yabancı misafirlere İstanbul'un ve ümük'ın göz kamaştırıcı güzelliğinde tekne turu ve çağrı organizasyonları yapmakta olan firmamız Kemal HOŞGÖR tarafından kurulmuştur Firmamıza ait 7 teknemiz mevcuttur. Kendi teknelerimiz ve kiralamalı çalıştığımız teknelerimiz ile 1 kişiden 1000 kişiye kadar kurumsal davetler, düğün,nişan,kına,sünnet,veladet tarihü,dünyaevi yıldyamaçümü,dünyaevi teklifi,bekarlığa veda,mektep mezuniyetleri,devre,kahvaltı,adalar ve yüzme turları yapmaktayız.

Hevesli Dj Başarımı,İstediğiniz renkler doğrultusunda iskemle kaynak ve masa süslemesi,Nikah masası süslemesi,Gold şamdan (3-2-1 Kollu) Masa üstü apiko çciğerek ve su yıldızı süslemeleri,Gold supla,Duhulte elkızı yolu ve volkan gösterisi,Sefine zarfında veya dışında size yat kiralama acentası özel tag,Sefine iç ve dış süslemesi antrete çkucakekli sefine başı süslemesi,4 Saatlik düğününüz boyunca videoteyp çekimi,20 Adet familya yat kiralama acentası resimı, Organizasyon gününüzde şatafat yatlarımızla

Sunduğumuz izdivaç teklifi paketleri üzerinde değişiklikler strüktürlabilmektedir. Aklınıza gelen her türlü yatta izdivaç teklifi organizasyonu ciğerin bizlere danışabilirsiniz.

Bu nedenle personel ve servis kalitemizi sektör standartlarının çok üzerinde kalmak zorundayız. Referanslar kısmınden çkırmızııştığımız dünyaca ünlü şirketlerin endamsız bir listesini inceleyebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim yat kiralama fiyatları Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar